Nasi studenci mogą uczestniczyć w międzynarodowych projektach. Na najlepszych kandydatów na studia czeka stypendium przyznawane przez firmy.Agniszka Jacobson-Cielecka
Opiekun specjalności domestic design
Wydział Zamiejscowy w Poznaniu
Katedra Wzornictwa w School of Form

Stypendium
od Firm
Dla kandydatów na kierunek
wzornictwo (School of Form)

Konkurs adresowany jest do tegorocznych maturzystów, a także do studentów i absolwentów szkół wyższych oraz wszystkich osób legitymujących się świadectwem dojrzałości zainteresowanych studiami na kierunku wzornictwo na poznańskim wydziale Uniwersytetu SWPS.

Stypendium od Firm

Program powstał, aby wspierać utalentowane osoby poprzez udzielanie im pomocy materialnej i ma na celu umożliwienie ukończenia studiów na kierunku wzornictwo (School of Form) na Wydziale Zamiejscowym SWPS w Poznaniu oraz zdobycia zawodu projektanta.

Uczestnicy programu

Stypendium może być  przyznane każdemu kandydatowi wnioskującemu o przyjęcie na studia  w języku polskim na kierunku wzornictwo (School of Form) na Wydziale Zamiejscowym SWPS w Poznaniu, który nie ukończył 26 lat w dniu rozpoczęcia nauki i posiada obywatelstwo polskie.

Co zyskujesz?

Stypendium przyznawane jest na cały okres studiów i jest wypłacane w częściach rocznych. Po zakończeniu każdego roku akademickiego oceniany jest poziom osiągnięć stypendysty i Stypendium w danym roku jest wypłacane pod warunkiem, że  stypendysta zaliczył rok studiów w terminie oraz uzyskał średnią ocen co najmniej o 0,1 pkt wyższą niż średnia jego rocznika. W roku akademickim 2015/16 przyznamy maksymalnie 5 stypendiów w wysokości do 6000 zł/rok.

Terminy i zgłoszenia

By móc  ubiegać się o stypendium, należy przystąpić do egzaminu rekrutacyjnego w terminie do 15 czerwca 2015 roku oraz wypełnić wszystkie wymagania procesu rekrutacji na kierunek wzornictwo (School of Form), konieczne do przyjęcia na studia, w tym złożyć oświadczenie o zgodzie na udostępnienie wizerunku.
 • Biuro Rekrutacji w Poznaniu
  School of Form
  ul. Głogowska 18, 60-734 Poznań
 • poniedziałek - piątek: 8.00-16.00
  sobota (od 1 lipca): 10.00-14.00
 • 61 869 20 23
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogłoszenie wyników

O przyznaniu Stypendium decyduje komisja w składzie:

 • przedstawiciel firmy, która przekazała za pośrednictwem Fundacji PRO AKADEMIKA darowiznę na fundusz własny SWPS przeznaczoną na pomoc materialną dla studentów w postaci stypendium;
 • przedstawiciel katedry wzornictwa SWPS.

Warto obejrzeć

 

Znajdź studia dla siebie